מצטערים, אין לך הרשאה להדפיס.

 

ניתן לרכוש מנוי לאתר בטלפון: 03-6186141.

 

דיני "עובדים זרים" - דין, הלכה ומעשה (מהדורת 2020)

איילת גז, עו"ד
תאריך הוצאה אוגוסט 2020

 

לתוכן העניינים של הספר - לחץ/י כאן

 

(אכיפה פלילית ומינהלית, הליכים להיתרי-העסקה וזכויות עובדים, העסקה בלתי-חוקית ושוהים בלתי-חוקיים)

 

דיני העובדים הזרים במדינת ישראל עומדים בשנים האחרונות בראש סדר העדיפות בשל העובדה שדינים אלה שזורים לתוך חיי היום-יום של האזרח. העובדים הזרים נוטלים חלק בפעילות השונה של העסקים כמו גם בחיי הפרט ובפרט ציבור האזרחים הנזקק לסיעוד. בצד כל אלה מתגלות תופעות שיש בהן כדי לפגוע בביטחון המדינה ובשגרת החיים של האזרח ובכלל זה העסקה בלתי-חוקית של עובדים זרים ותושבי השטחים כמו גם פגיעה בזכויות של העובדים הזרים המועסקים כדין. מהדורת אוגוסט 2020  התאימה את הספר לזמנים החדשים, להוראות ההעסקה החדשות וההלכה הפסוקה. ואולם בשנה וחצי מיום צאת המהדורה המורחבת עדים אנו לדברי חקיקה שחוקקו ב- 2020-2019 לשלל פסיקות בתחום זה, בתחום ההיטלים, הענישה, זכויות העובדים הזרים ועוד. 

 

מכאן, נולד הצורך החשוב כבר עתה בעדכונה של מהדורה חדשה ומורחבת של הספר המנתח לכל אורכו את כל הסוגיה ובכלל זה דן, הן בסוגיות עקרוניות הקשורות בכל הזוויות האפשריות של העסקת עובדים זרים ובכל תחומי החיים. החיבור מתאר את הדינים תחתם חוסה הסוגיה ובכלל זה חוק העובדים הזרים, חוק הכניסה לישראל ותקנות שונות, הוראות הרשויות השונות המפקחות על הבאה והעסקת עובדים זרים ובכלל זה דרך הגשת הבקשות להעסקה ועוד. הסוגיות השונות מנותחות על-פי הדין, הוראות המחייבות של הגופים המפקחים וההלכה הפסוקה (דרך מאות תמציות פסיקה) ודברי מלומדי משפט.

 

הספר בנוי ממספר חלקים:

 

האחד, החלק הכללי הכולל את הוראות הדין השונות ובכלל זה את הוראות חוק העובדים הזרים, חוק הכניסה לישראל, והחוק למניעת הסתננות והתקנות לפיהם, מבוא כללי על מהותם של דיני העובדים הזרים בעת הזו ועוד.

 

השני, העסקת עובדים זרים - הליכים לקבלת היתר, זכויות עובדים זרים, זכאים לגמלת סיעוד ועוד.

 

השלישי, העסקת עובדים זרים בתחומים שונים: סיעוד, בניין, תעשייה, מסעדות ועוד.

 

הרביעי, זכויות עובדים זרים ובכלל זה זכות לפנסיה, פיצויי פיטורין וזכויות שונות בדיני העבודה ועוד. 

 

החמישי, פיקוח ואכיפה - העסקת עובדים זרים ובכלל זה פיקוח ואכיפה פלילית ומנהלית, פסיקות בתי-המשפט לכל ערכותיהם ועוד.

 

השישי, סדרי דין וראיות ועניינים שונים בדיני עובדים זרים ובלל זה קטינים, בני-זוג ועוד.

 

הספר מגיש למשתמש קודקס מקיף של ענייני העובדים הזרים, תוך שזרועות הנושא מתפתלות בין סוגיות משפטיות הקשורות הן במשפט המהותי והן בסדרי הדין והראיות. הגשת הדין וההלכה הפסוקה בכל נושא ונושא הופכים את הספר לנתיב של אור בסוגיה לכל עורכי-הדין וכל מי שעיסוקו משיק בתחום זה של העובדים הזרים.

 

הספר מוגש בכריכה קשה ונושא כ-900 עמ'.  

דיני "עובדים זרים" -  דין, הלכה ומעשה (מהדורת 2020)
מחיר קטלוגי
498.00 ₪
מחיר באתר
498.00 ₪
הוסף לסל

אני מסכימ/ה לתנאי השימוש באתר

כל הזכויות שמורות לאוצר המשפט הוצאה לאור בע"מ. השימוש באתר הינו באחריותו הבלעדית של המשתמש ובכפוף לתנאי השימוש באתר (לחץ/י כאן). כניסה לתכנים באתר כמוה כהסכמה לתנאי השימוש באתר. 

למעלה
רוצה שנתקשר? הקלק כאן
הרשמה לניוזלטר!!! הקלק כאן